אודות

TheBiz – זירת העסקים הקטנים והבינוניים, הינה חלום שהתגשם.

שנים אני מסתובב עם הידיעה, הרעיון והחזון ופועל להקים את הזירה.

הידיעה, שלמרות שמגזר העסקים הקטנים והבינוניים הוא באמת נשמת אפה של הכלכלה הישראלית ושעולם היזמות הוא המקום בו ניתנת ההזדמנות האמיתית  ואולי היחידה, לצעירים ומבוגרים להביא וליצור שינוי בחייהם, עולם העסקים הקטנים אינו זוכה למקום הראוי לו בקרב מקבלי החלטות ומובילי הכלכלה.

הרעיון שבער בי שנים היה להקים זירת ידע ומידע שתנגיש את כל הניסיון שצברתי וצברו הקולגות והשותפים שלי לעשייה – יועצים עיסקיים מובילים, רואי-חשבון, עורכי-דין, אנשי אינטרנט ועוד, ותביא אותו, לטובת בעלי העסקים והיזמים.

אין מדובר באתר שעולה בו כתבה או פיסת מידע אחת לשבועיים או חודשיים, כי-אם בזירה פעילה, חיה ונושמת שתעלה מדי יום מאמרים, טיפים וקטעי ווידיאו – כולם במטרה להעשיר את עולמם הניהולי והעיסקי של בעלי עסקים קטנים ובינוניים.

עניינתי גורמים רבים.  דיברתי עם מנהלים בכירים בתקשורת ובעולם האינטרנט.  חלקם לא הבינו על מה אני מדבר (שכירים …).  חלקם לא ידעו אפילו כמה בעלי עסקים קטנים ובינוניים יש בישראל (ונפלו מהכסא כששמעו את המספר האמיתי).  וחלקם חשבו רק על פוטנצייאל הרווח.

היה גורם אחד שהבין והאמין וזו קבוצת "קו מנחה", שהנהלתה, החל מהמנכ"ל – שי מגל, והמנהלים הבכירים של הקבוצה והמשך באנשי הצוות הנפלאים, שנכבשו ברעיון, תמכו וסייעו להוציא את המיזם מהכוח אל הפועל.

והנה הזירה בפניכם.  וגם לנו, בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, יש את המקום שלנו.

אתם מוזמנים ליהנות מהתכנים, שכל אחד מהם הועלה לזירה מתוך מחשבה ובחינה האם יש בו לתרום ולו תובנה אחת קטנה. מהמאמרים, מהטיפים היומיים, מקטעי הווידיאו – למי שאוהב לראות ופחות לקרוא, מלוח האירועים שמרכז את האירועים המעניינים אותנו בעלי העסקים הקטנים ומהכלים הייחודיים שנועדו לסייע לכם בהתמודדות היומיומית.

נשמח אם תצטרפו לרשימת הדיוור שלנו שתביא אליכם את התכנים החדשים שיעלו בזירה. כך תישארו מעודכנים ותוכלו לבחור מה מעניין אתכם מהתוכן הרב והמגוון שנעלה באתר.

בצוות TheBiz יועצים עסקיים, יועצי שיווק, רואי-חשבון, עורכי-דין, מאמנים, בוני ומקדמי אתרים ועוד. כולם בעלי עסקים בעצמם ולהם עשרות לקוחות – בעלי עסקים קטנים ובינוניים, אותם הם מלווים, מדי יום, בניהול העסקים שלהם.

הזירה עלתה לאוויר בערב ראש השנה תשע"ז (2016) ומסמנת, מבחינתי, דרך חדשה בפתחה של שנה חדשה.

הזירה תלך ותצבור תכנים וסביר שאף תשנה את פניה ואת המיקוד שלה כחלק מתהליך הסקת המסקנות והמשובים שנקבל מיכם.

אתם מוזמנים לתת לנו משוב – רק כך נצמח ונטייב את עצמנו לתת לכם את המרב והמיטב. אתם מוזמנים להעיר, להאיר או לשאול כל שאלה.

זה המקום שלנו בעלי העסקים הקטנים והבינוניים וכל בעל עסק הוא חבר ודעתו חשובה.  צרו עימנו קשר ואנו מבטיחים לשוב, להתייחס ולענות לכל פנייה.

השימוש בזירה אינו מותנה ברישום ובוודאי שלא בתשלום – לא כעת ולא בשום שלב בעתיד.

יורם אורגד