אנחנו ממליצים

NETMARKETING – דיגיטל שמביא תוצאות

Net Marketing היא חברה המתמחה במתן שירותי דיגיטל מתקדמים ואשר שמה לה למטרה להביא ליצירת תוצאות (פניות) מהדיגיטל ווזאת באמצעות כלים מתקדמים.

Net Marketing היא חברה המתמחה במתן שירותי דיגיטל מתקדמים ואשר שמה לה למטרה להביא ליצירת תוצאות (פניות) מהדיגיטל ווזאת באמצעות כלים מתקדמים, החל מפרסום ממומן – המייצר תוצאות מידיות, והמשך בקידום הפעילות האורגנית שנובעת מתוך הפעילות של הפרסום הממומן, והכול על-מנת להגביר את התוצאות – כמות פניות (לידים).

Net Marketing דוגלת בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומעמידה לרשות לקוחותיה את הכלים הטכנולוגים המובילים ביותר בשוק הדיגיטל וזאת על מנת להגביר את תוצאות הפעילות של לקוחותיה.

לחברה 8 אנשי צוות מיומנים ומנוסים בתחום הדיגיטל ולקוחות מובילים בתחומם בתחומים שונים והיא דוגלת במתן שירות לא פחות ממצויין ולכל לקוח יש מנהל לקוח אישי אשר נותן ללקוח מענה מקיף על כל עבודת הדיגיטל ומייצרת קו תקשורת מול אדם אחד, שמרכז את כל הפעילות של הלקוח ודואג לתת מענה מקיף ומלא ללקוח.

בעולם חדש בו אין רב הנסתר על הגלוי, נט מרקטינג פועלת בשקיפות מלאה אל מול לקוחותיה ומספקת מידע מקיף ומעמיק על הפעילות, מפעילה מערך הדרכות לטובת הלקוחות ועושה את כל הנדרש על-מנת לתמוך במנוע השיווק העיקרי של אותו עסק.

Net Marketing הוקמה בשנת 2009 ע"י נדב דורון, אשר, הוא וצוות העובדים של Net Marketing מוסמכים לפרסום ושיווק דיגיטלי ובעלי התמחויות וידע רב ב: פרסום בגוגל, פרסום בפייסבוק, שיווק באמצעות תוכן, קידום אורגני והבנה שיווקית מעמיקה, שעוזרת לחברה ליצור אסטרטגיית פרסום דיגיטלית מנצחת באמצעות כלים מתקדמים.

Net Marketing מייצרת עבור לקוחותיה תשתית אינטרנטית מקיפה, החל בבניית אתר אינטרנט, עם הקמת דף פייסבוק, הפקת סרטון וידאו, עבודות סטודיו עיצוב ועוד.

לאחר בניית התשתית החברה דואגת למצוא את אפיק הפרסום הרלוונטי ביותר, עבור אותו מפרסם תוך שימת לב למטרה עיקרית והיא: תוצאות מדוייקות בהתאם למטרות העסק.

בין לקוחות החברה עסקים קטנים ובינוניים וכל עסק ותקציב זוכים למלוא תשומת הלב, הידע והאיכפתיות שמאפיינת את Net Marketing.

לאתר החברה:  NetMarketing

מערכת TheBizתגיות