תכנון


Deprecated: wp_make_content_images_responsive לא קיים מאז גרסה 5.5.0! השתמשו ב wp_filter_content_tags() במקום. in /home/thebiz/public_html/wp-includes/functions.php on line 4777

הטיפ היומי

כאן ריכזנו בעבורכם את כל הטיפים היומיים שעלו בזירה מתחילת הדרך.

תוכלו לעיין בכל הטיפים, אחד אחרי השני, ותוכלו לסנן טיפים על-פי התחומים בהם הם עוסקים וזאת על-ידי לחיצה על תגית הנושא המעניין אתכם.

אם עלתה אצלכם שאלה או ברצונכם להעיר דבר-מה או לבקש את התייחסותינו לכל עניין שהתעורר אצלכם בעקבות עיון בטיפים, אנו תמיד לרשותכם: צרו קשר

ניהול עסק הינה מטלה יומיומית שוחקת, גם אם איננו חשים בכך.  לאורך זמן קשה לראות את הדברים בפרספקטיבה נכונה, כאשר אנחנו עובדים 12, 13 שעות ביום, שישה ימים בשבוע.

על-מנת לקבל החלטות שקולות ומושכלות, קחו, מעת לעת, פסק  זמן – למנוחה, חשיבה ותכנון.  פסקי הזמן הללו יתרמו ליעילות שלנו בניהול העסק וגם לרווחת חיינו האישיים.

תכנון הינו אבן יסוד בניהולו של כל עסק.  תכנון דורש זמן, אבל התוצאות תצדקנה את הקצאת והקדשת הזמן.  הקצו לעצמכם שעה בשבוע לתכנון השבוע הקרוב, שלוש שעות חודשיות לתכנון החודש הקרוב ויום שלם אחת לשנה לבחינת העסק ותכנון מקיף של הפעילות ושל הפעולות התומכות בצמיחת העסק.

זיכרו, השוטף תמיד שם.  אל תיתנו לו לשטוף אתכם.

גם אם אתם עסק של אדם אחד ובוודאי אם אתם מעסיקים עובדים, אל תנהלו את העסק לבד. אל תחשבו לבד, אל תתכננו לבד ואל תתמודדו לבד.

הסתייעו בעובדים שלכם, ברואה החשבון ובעורך הדין שלכם. גייסו יועצים על-פי הצרכים ותחומי העיסוק שלכם. החשיבה בצוותא עם אנשים נוספים, תעצים את הליך החשיבה ואת תוצאותיו ותגדיל את תרומתו לעסק.